آموزش طراحی و برنامه نویسی سایت

تلفن رایگان ما

021-28423272

دوره جامع آموزشی

طراحی و برنامه نویسی وب سایت

امروزه اهمیت وب سایت برای همه کسب‌وکارها، قابل درک می باشد. و در هر مجموعه‌ای، یک طراح سایت و یا مدیر سایت نیازمند است.
از کسب‌وکارهای پر درآمد امروز، متخصصین و برنامه‌نویسان طراح وب سایت می‌باشد.
به همین منظور ، پلی وب که با دانش و تجربه در این زمینه ، تصمیم به برگزاری دوره جامع طراحی وب سایت با مدیریت سیستم یکپارچه وردپرس گرفته است.
window-banner-05

مزیت های این دوره

آموزش برنامه نویسی وب سایت

آنلاین و غیر حضوری

در این دوره ، شما احتیاج به خالی کردن ساعتی خاصی از برنامه هفتگی خود ندارید، هر موقع از ساعات شبانه روز به ویدیوهای این دوره دسترسی دارید و می توانید ، پا به پای استاد پیش بروید و با حداکثر بازدهی به متخصص طراحی و برنامه نویس وب سایت تبدیل شوید. پلی وب ، این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد.

آموزش طراحی سایت

ارتباط مستقیم با استاد

در طول این دوره، ممکن است چندین بار برای شما سوالاتی از مباحث آموزشی پیش بیاید. با راه های ارتباطی متنی و تصویری ، می توانید هربار با استاد ارتباط داشته باشید. و تا انتهای دوره استاد مربوطه در کنار شما می‌باشد تا بهترین و پربازده ترین دوره آموزشی را داشته باشید. پلی وب ، این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد.
آموزش طراحی وب سایت مطابق نیاز بازارکار

مشاوره تا ورود به بازارکار

تمامی آموزش های داده شده در دوره جامع طراحی و برنامه نویسی وب سایت ، به صورت نیاز شما در بازارکار و کاملا پروژه محور می‌باشد؛ بطوریکه در انتهای دوره ، شما می‌توانید از همین پروژه های انجام شده برای رزومه کاری خودتان استفاده کنید. همچنین پس از اتمام دوره در حین پروژه گرفتن و یا استخدام شدن،می‌توانید از استاد مشورت بگیرید. پلی وب، این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد
امنیت و تست نفوذ وب سایت

دسترسی مادام العمر به محتوای دوره

همیشه مرور و تکرار مکررات برای هر دانشی لازم است، به همین منظور به صورت مادام العمر، تمامی فایل‌های آموزشی در پرتال شما باقی می‌ ماند، تا همیشه مطالب در دسترس شما باشد. همچنین فایل های وبینار آنلاین در طول دوره در پنل شما قرار خواهد گرفت. پلی وب ، این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد.
استخدام طراحی وب سایت

استخدام برای بهترین ها

در طول این دوره ، دو نفر برتر که بیشترین و بهترین فعالیت را داشته باشند و در پارامترهای کیفیت پروژه ، حضور فعال در طول دوره، شرکت مستمر در وبینارها و مصاحبه بهترین باشند، در صورت تمایل در شرکت پلی وب استخدام می‌شوند و با آن ها قرارداد امضا می‌شود. پلی وب ، این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد.
آموزش با مدرک بین المللی طراحی وب سایت

ارائه مدرک دو زبانه

هر چند که در دنیای امروز در حوزه تکنولوژی، تخصص گرایی حرف اول را می‌زند ؛ که شما در این دوره به طور کامل متخصص در حوزه طراحی وب سایت می‌شوید اما ارائه مدرک گواهی می‌دهد که شما در این مدت در شرکت پلی‌وب ، این دوره را گذرانده اید و تاییدیه از طرف پلی وب را می‌گیرید. پلی‌وب این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد.

مدرس دوره

اشکان شجاعی هستم

فارغ التحصیل دانشگاه امیرکبیر تهران و مدیرعامل شرکت پلی وب.
در این دوره تمام تلاشم بر این است که تمامی دانش و تجربه چندین ساله ام را در سرفصل های گفته شده به شما انتقال بدم.
امیدوارم دوره خوبی در کنارهم داشته باشیم.
بیشتر هدفمون توی این دوره یادگیری کاملا متناسب نیاز بازارکار و پروژه های شخصی شما در بهترین شکل ممکن می‌باشد.
پلی وب بسیار مفتخر است که میزبانی شما را در این دوره برعهده داردو امیدوارم تک تک شما از بهترین همکاران ما در این حوزه شوید.
اشکان شجاعی ، مدرس دوره جامع طراحی وب سایت

مهندس اشکان شجاعی

سرفصل های این دوره:

علم رابط و تجربه کاربری که امروزه از پولسازترین دانش دنیا می‌باشد، بر هر توسعه دهنده‌ای یادگیری مقدماتی آن لازم است؛ که نکات مهمی در این دوره تجربه می‌کنیم.

این زبان ، پایه و اساس برنامه نویسی تحت وب می‌باشد. این زبان ابزار لازم برای هر برنامه نویس وب می‌باشد

زبان css همواره برای توسعه دهنده های front سایت حائز اهمیت و کاربردی می‌باشد. که جلوه زیبایی به سایت شما می‌دهد.

یکی از کامل ترین زبان های برنامه نویسی دنیا، جاوا اسکریپت می‌باشد که یکی از کتابخانه های کاربردی برای دنیا وب ، jquery می‌باشد. در این دوره به طور کامل آموزش داده خواهد شد.

علت استفاده از وردپرس، محبوبیت این سیستم مدیریت یکپارچه در دنیا می‌باشد. که یک سوم سایت های دنیا در بستر وردپرس می‌باشد. در این دوره شما با خیالی آسوده، زیباترین سایت ها را برنامه نویسی و طراحی کنید

از مهمترین خدماتی که همواره کارفرما، از شما انتظار دارد، خرید هاست و دامنه از بهترین شرکت ها و بارگذاری سایت بر روی اینترنت می‌باشد. که در این دوره به طور کامل آموزش آن را برای شما فراهم نمودیم.

کمبود تجربه در بین افراد تازه کار در این زمینه همواره مشکل ساز بوده است اما در این دوره به طور کامل توضیح خواهیم داد.

بهینه سازی موتورهای جستجوگر نیز از کاربردی ترین و پولسازترین دانش های دنیا می‌باشد که اگر کدهای سایت برنامه نویسی شده توسط شما مطابق اصول سئو باشد، ارزش فراوانی دارد. که مهمترین نکات سئو در این دوره آموزش داده می‌شود.

این سر فصل شیرین ترین سر فصل این دوره می‌باشد. که بعد از شنیدن اطلاعات به شدت هیجان زده خواهید شد:)

زمان دوره

این دوره از 15 مردادماه تا 15 مهرماه تشکیل می‌گردد. مدت زمان دوره حدود 48 ساعت می‌باشد

هزینه دوره

هزینه این دوره 1 میلیون و 400 هزار تومان می‌باشد، که با تخفیف ویژه 900 هزارتومان شده است.

محل برگزاری دوره

این دوره به صورت آنلاین برگزار می‌گردد که شامل ویدیوها و وبینارها می‌باشد

مدت زمان باقی مانده تا پایان تخفیف

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
به پایان رسید

سوالات متداول دوره طراحی وب سایت

این دوره هیچ پیشنیازی لازم ندارد. حتی اگر رشته تحصیلی شما، مربوط به کامپیوتر نمی‌باشد

قبول داریم که تجربه بسیاری از موسسات در دوره های آنلاین باعث شده است، تا تصورات شما از دوره های آنلاین بدبینانه باشد. اما تیم پشتیبانی و استاد همیشه در کنار شما خواهند بود تا تمامی نکات را شما فرا بگیرید. هدف اول ما آموزش جامع و صحیح می‌باشد.

به دلیل ایجاد فضای دوستانه در طول دوره، همواره دانش آموختگان تا زمانیکه وارد بازارکار شده و در طول انجام پروژه های مختلف از تجربیات استاد، استفاده لازم را می‌برند

قیمت این دوره نسبت به دوره های مشابه خود بسیار پایین تر بوده است و کیفیت این دوره در بالاترین حد ممکن بوده است و شما بعد از اتمام این دوره، با اولین پروژه دریافتی خود، حدود سه برابر شهریه خود را دریافت می‌نمایید، در حالیکه شهریه اقساطی برای شما فعال شده است.

کسانی که علاقه به یادگیری در حوزه تکنولوژی را ندارند.

این دوره از پانزدهم مرداد سال نود و نه آغاز می‌شود.

بله، بسیاری از عزیزان صاحب کسب و کار در دوره شرکت کردند و در انتهای دوره با راهنمایی های استاد، سایت کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند

در این دوره، چندین وبینار رفع اشکال توسط استاد به صورت عمومی برگزار می‌گردد، که سوالات شما را پاسخگو هستند و اگر جوابتان را دریافت نکردید، با تماس با بخش پشتیبانی ، وقت رفع اشکال خصوصی به صورت آنلاین و یا حضوری تعیین می‌گردد.

تا قبل از برگزاری جلسه دوم، انصراف دهید، هفتاد و پنج درصد از کل شهریه به شما عودت داده خواهد شد و اگر قبل از جلسه چهارم انصراف انجام شود، پنجاه درصد کل شهریه عودت داده خواهد شد و پس از جلسه چهارم ، مبلغی عودت داده نخواهد شد.

به صورت مادام العمر در پرتال شما قابل مشاهده و دریافت می‌باشد.

ثبت نام و پرداخت شهریه

فرم ثبت نام اقساطی - قسط اول 450 هزارتومان

فرم ثبت نام کامل - 900 هزارتومان

اسکرول به بالا